Beschrijving
De Aventure.2 wordt uit de doos geleverd als een klasse II ebike, met trapondersteuning en gashendel tot 20 MPH. Hij kan worden ontgrendeld voor een klasse III ebike en kan tot 28 MPH gaan met trapondersteuning. De Aventure.2 werkt ook met de gashendel losgekoppeld en verwijderd, mocht u in een gebied willen rijden waar gashendels verboden zijn.
Aventon ebikes zijn gebouwd volgens de IPX4-norm voor waterbestendigheid. IPX4 betekent dat uw fiets bestand is tegen waterspatten uit elke richting. Dit betekent dat het oké is om met uw ebike te rijden in lichte regen. Hij zal niet worden beschadigd door opspattend water van een natte weg of regendruppels. Uw ebike is niet bedoeld om te worden blootgesteld aan langdurige regen of ondergedompeld of onderworpen aan een spuit onder druk. Gebruik geen hogedrukreiniger of spuit om uw ebike schoon te maken.
* Gebruik PAS 1 op vlak terrein met een berijdersgewicht van 160 lb.
Kenmerken: Aantal versnellingen: 22 of meer versnellingen, Kleur: Blauw, Lage instap: Geen lage instap, Merk fiets: Ander fiets merk, Staat: Nieuw, Kopen in Amsterdam