Online Veiling: I-tronic 350W elektrische vouwfiets

sinds 21-1-2023 17:30:30

Grote foto online veiling i tronic 350w elektrische vouwfiets fietsen en brommers vouwfietsen
prijs: € 406
Locatie : Drachten  (Friesland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Kenmerken:
Kleur: Zwart/rood
Materiaal: Aluminium
Wielformaat: 12 inch luchtbanden
Maximum snelheid: 15 km/u
Actieradius: 20-25 km
Motor vermogen: 350W
Maximaal gewicht: 120 kg
Remsysteem: Two disc rem
Batterijvermogen: 36V 6Ah
Gewicht: 15 kg

Bent u opzoek naar een Elektrische Vouwfiets om uzelf te verplaatsen in de drukke stad of om er gewoonweg mee rond te cruisen op de camping of op uw eigen terrein? Dan kunt u de I-Tronic Vouwfiets zeker als oplossing beschouwen. De I-Tronic Vouwfiets is de hoogst aangeschreven elektrische vouwfiets in zijn soort. De E-bike is van een zeer hoge kwaliteit en met een uiterst prachtige afwerking. Met een lange accuduur en een krachtige motor kunt u zich gemakkelijk, snel en veilig verplaatsen.

Waarom zou u kiezen voor de I-Tronic Vouwfiets? De E-bike haalt gemakkelijk een snelheid van 15 KM per uur en haalt een actieradius van 20-25KM op maar een batteriijlading . Het is veilig, efficient en duurzaam. De schijfremmen achter, zorgen voor meer controle en remkracht, terwijl de krachtige motor van het 350 Watt achterwiel een uitstekende en soepele acceleratie biedt. Ook de 12 inch wielen met dikke velgen en het dik gewatteerd zadel zorgen voor extra comfort. Uiteraard kan je deze fiets keurig opvouwen naar kleine afmetingen zodat hij mee kan in de trein/auto of op vakantie.

Conditie: Nieuw
Garantie: Geen

Let op: bieden kan alleen via ProVeiling. Biedingen via Marktplaats worden niet geaccepteerd.

Beschrijving:
Dit kavel is onderdeel van een veiling.

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: UltraMotocross 800W kinderquad (Roze) | Orion 49cc (2 takt) mini pitbike | ProShape trampoline | MMX Pro 125cc Orange Edition pitbike | Ranger 350W elektrische mini crossmotor (Geel) | UltraMotocross Ranger 1000W elektrische mini quad (Zwart) | i-COCO Beach Cruiser 20Ah elektrische fiets | Abarth Go-Kart skelter etc.

Aantal kavels: 35
Eind vanaf: 29 januari 2023 20:00

Kijk snel even op ProVeiling.nl voor meer kavels; foto's en/of biedingen

(Biedingen kunnen alleen via https://www.proveiling.nl/)

Naast bovengenoemde kavel heeft ProVeiling deze week nog zeker 500 andere kavels online!

SPECIFICATIES:

 ● Conditie: Nieuw
 ● Levering: Ophalen of Verzenden
 ● SKU (eigen artikel code): 2963653

Kenmerken: Kopen in Drachten

Klik hier en bezoek de website voor meer informatie

E-mail deze adverteerder
Advertentienummer: 30165318 Meld aan Aanbodpagina